topSK indexEN indexDE indextop
Greta apartmanNautilusZorro izba007 izbaAdela izbaAntoni GaudiPicassoRodinSalvador DaliMarc ChagallQueenMarika Gombitov;Annie LennoxHana HegerovLed ZeppelinPeter LipaBeatles  

Novinky

Trh s umením rekordne rástol, predali sa diela za 14 miliárd eur
13.3.2015 | Trh s výtvarným umením vlani znovu zažil rekordný rok, keď sa na aukciách predali diela za 15,2 miliardy dolárov (asi 13,7 miliardy eur). Najžiadanejším umelcom na dražbách výtvarného umenia je podľa odborníkov Andy Warhol.

MIHAL GALLERY v STV
28.5.2013 | Relácia Slovensko v obrazoch z 21.4.2013.

Svet si pripomína 50. výročie smrti hviezdnej Marilyn Monroe
13.11.2012 | Články na sme.sk a webnoviny.sk.

Zobraziť všetky novinky

Ponúkame Vám výber z niekoľkých typov / kategórií izieb, ktoré určite naplnia Vaše požiadavky a nároky. Ak chcete cítiť luxus a zároveň domov, náš hotel splní Vaše očakávania. Máme izbu venovanú Grete Garbo, alebo populárnemu filmu Adéla ještě nevečeřela. Postele sú vybavené ortopedickými matracmi, v kúpelniach sú špičkové sprchovacie kúty a elektricky vyhrievané podlahy.

Galéria - Izby   Galéria - Izby   Galéria - Izby


Všetky izby sú nefajčiarske.

Celková kapacita ubytovacej časti: 36 lôžok (s možnosťou 5 prístelok).

Galéria - Izby   Galéria - Izby   Galéria - Izby  

Možnosti ubytovania

Ponúkame Vám výber z niekoľkých typov / kategórií izieb, ktoré určite naplnia Vaše požiadavky a nároky.

Galéria - Izby   Galéria - Izby   Galéria - Izby

Ponúkame Vám výber z niekoľkých typov / kategórií izieb, ktoré určite naplnia Vaše požiadavky a nároky. Ak chcete cítiť luxus a zároveň domov, náš hotel splní Vaše očakávania. Máme izbu venovanú Grete Garbo, alebo populárnemu filmu Adéla ještě nevečeřela, Agent 007, Zorro. Postele sú vybavené ortopedickými hypoalergénnymi matracmi, v kúpelniach sú špičkové sprchovacie kúty artweger s imitáciou dažďa a vyhrievanými podlahami.

 

Galéria - Izby   Galéria - Izby   Galéria - Izby

 

Pozrite si náš aktuálny cenník [ 61.21 KB ]