topSK indexEN indexDE indextop
Greta apartmanNautilusZorro izba007 izbaAdela izbaAntoni GaudiPicassoRodinSalvador DaliMarc ChagallQueenMarika Gombitov;Annie LennoxHana HegerovLed ZeppelinPeter LipaBeatlespodstranka obrazok

Máloktorá skupina ovplyvnila kultúru populárnej hudby, ako liverpoolska štvorica The Beatles. Žiaden umelec v dejinách nedosiahol taký predaj albumov, ako oni. Predaj presiahol 1,3 miliardy nahrávok. Majú absolútne prvenstvo v rebríčku 500 najlepších albumov všetkých čias, ktorý vydal časopis Rolling Stone v roku 2003. V tomto rebríčku má skupina dovedna jedenásť albumov, z toho štyri sú v prvej desiatke. Medzi ich najznámejšie piesne patria I Want To Hold Your Hand, She Loves You. Kapela si písali svoje vlastné piesne.

Túto izbu radíme do kategórie Economy.
V tejto dvojlôžkovej izbe sa nachádza LCD televízor, digitálna TV, podlahové vykurovanie, písací stolík, pripojenie na Internet (Wifi, sieťový kábel) a telefón s prepojením na recepciu. Postele sú z masívu a sú vybavené špecialnými ortopedickými matracmi s hypoalergénnymi poťahmi. Kúpeľna je vybavená špičkovým sprchovacím kútom s priemerom 90cm Artweger, Grohe batériami, sušičom vlasov a elektrickou vyhrievanou podlahou (DEVI).

 

Beatles

Skupina natočila aj niekoľko filmov, z toho tri hrané - A Hard Day's Night, Help! a Magical Mystery Tour, jeden pseudodokumentárny - Let It be, a jeden animovaný - Yellow Submarine.

 V priebehu šesťdesiatych rokov 20. storočia sa členovia skupiny stali symbolickými vodcami medzinárodnej antikultúry mládeže, verejne experimentovali s východným mysticizmom, psychedelickými drogami a revolučnými politickými názormi. Skupina sa rozpadla v roku 1970.